Для Бердянського району розроблять туристичну айдентику

По материалам Berdiansk Local Tourism Organization
06.09.2021 · 13:33 · Просмотров - 2766

2 вересня в Антикафе Час Є пройшла бренд-сесія для подальшої розробки туристичної айдентики Бердянського району.

Захід організувала Бердянська локальна туристична організація в партнерстві з Сектором реклами курорту та туризму Бердянської міської ради. Провели бренд-сесію експерти Національної туристичної організації України (НТОУ) – президент організації Іван Ліптуга та спеціаліст з брендингу та дизайну Іван Воїн.

«Туристичний брендинг є базовим та основним інструментом маркетингової комунікації для дестинації. Без сучасної системи візуальної та смислової ідентифікації неможливо ефективно консолідувати та просувати туристичний сектор дестинації як на національному, так і на міжнародному рівні. Туристичний бренд має об’єднати всіх суб’єктів та стейкхолдерів туризму і через різні маркетингові канали просувати дестинацію в цілому і кожного суб’єкта окремо. Як правило, туристичний брендинг стає головним інструментом для просування не тільки туризму, але й інвестицій, експорту, освіти, роботи та життя в дестинації», – пояснив важливість брендингу Іван Ліптуга.

 

«Вдячні команді НТОУ за ініціативу розробити брендування нашого Бердянського району. Зі свого боку бачимо місію в тому, щоб долучити до процесу більше зацікавлених сторін. Щоб результат вийшов якісним, а нова айдентика активно використовувалася бізнесом, органами місцевого самоврядування, і навіть пішла далі в народ та поширювалась усіма бажаючими», – прокоментував процес виконавчий директор Бердянської ЛТО Кирило Пеліванов.

Для успішної розробки візуальної та смислової айдентики провели первинну бренд-сесію за участю представників громад Бердянського району, туристичного бізнесу, мас-медіа, освіти та креативної громадськості та отримали думки та розуміння бренду від учасників та учасниць. Бренд-сесія проводилась протягом декількох годин в форматі мозкового штурму. На основі ідей сформульованих під час бренд-сесії будуть сформовані висновки, які ляжуть в технічне завдання для розробки базових елементів фірмового стилю та маркетингових матеріалів.

На розробку айдентики Бердянського району не витрачають кошти з бюджету. Проєкт фінансуює Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 20 октября, среда
вчера, 19 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 14 по 20 октября
Блокбастер афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх