Договори спільної діяльності – прихована оренда? Податкова рекомендувала БМР переглянути практику використання пляжів

Євген Гнибіда - Бердянск 24
27.07.2021 · 14:09 · Просмотров - 3058

На адресу Бердянської міської ради від податкової служби надійшов лист з рекомендаціями замість підписання договорів на спільне використання пляжів передавати пляжні території в оренду

На засіданні депутатської комісії з питань архітектури містобудування та земельних відносин розглянули рекомендації податкової служби. На думку податківців передача в оренду пляжних територій через земельні торги суттєво збільшить надходження до міського бюджету. На сьогодні договори спільної діяльності укладаються між КП «Бердянська рятувально-водолазна служба» та суб’єктом господарювання, який виявив зацікавлення в сезонному утриманні пляжу.

За словами директора рятувальної служби Олександра Врублевського за останні роки кількість договорів на спільну діяльність зросла до 40. Тобто, 40 пляжів, які б мали обслуговуватись комунальниками, передані на утриманні підприємцям. На практиці ФОПи на даній території організовують сезонний бізнес.

Начальник управління земельних відносин Наталя Боханова зазначила, що виконком може організувати земельні торги, однак для цього необхідно, щоб зацікавлена особа надала пакет документів для участі в конкурсі. Серед документів має бути схема території, на яку претендує суб’єкт господарювання. Після цього оголошуються торги.

Профільна депутатська комісія доручила опрацювати дане питання профільним спеціалістам і пізніше доповісти про виконання рекомендацій податкової служби.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх