Для багатьох мешканців Бердянська та інших регіонів ТОТ Запорізької області соціальні виплати від України – одне з небагатьох джерел доходу, яке дозволяє вижити і придбати необхідний мінімум для проживання. Ліки, товари першої необхідності, продукти харчування в Бердянську – все російського виробництва, низької якості та надзвичайно високої вартості. Тому можливість «незаконно» конвертувати соціальні виплати від України в рублі, допомагає нашим землякам в окупації виживати.
За подібні операції окупанти запровадили кримінальну відповідальність. Цим питанням займаються російські спецслужби. Так, нещодавно фсб-шники виявили одного з мешканців окупованої Мелітопольщини і за рішенням «суду» визнали «винним» у «скоєнні кримінального правопорушення» і «присудили» виплату штрафу.
Нижче - скріншоти з окупантського пабліка