Гід по закладах загальної середньої освіти Бердянської міської територіальної громади

По матеріалам Бердянськ Сьогодні
18.08.2023 · 11:42 · переглядів - 962

За два тижні починається новий навчальний рік. Що цікаво - всі заклади освіти Бердянська ще мають місця для зарахування на навчання до 1-х класів. Тож пропонуємо ознайомитись ближче з пропозиціями від навчальних закладів міста


Усі школи працюють за високими стандартами Нової української школи, впроваджуючи навчальні програми «Інтелект України», «На крилах успіху», педагогічну технологію «Росток» та інші типові та нетипові навчальні програми.

Заклади освіти Бердянської територіальної громади мають багатий досвід навчання у online-форматі у синхронному та асинхронному режимі, знання й компетенції в учнів з’являються, але не обтяжують дитину, перетворюючи життя родин школярів на цілодобове навчання. Все орієнтовано на індивідуальний освітній результат, то ж навчальні заклади Бердянська радо приймуть усіх бажаючих з 1-го по 11-ті класи.

Найсмачніші та найприємніші пропозиції в наявності для профільного навчання у старшій школі.

Якщо вас цікавить філологічний профіль навчання для майбутньої професії - вам до 10-х класів ЗЗСО №1, ЗЗСО №3, ЗЗСО №4, ЗЗСО№5, Гімназії №1 «Надія», Бердянської багатопрофільної гімназії №2, Гімназії №3 «Сузір’я», Бердянської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №16, ЗЗСО №20.

Можливо серед вас є майбутні генії ІТ-індустрії, то цей потенціал розкриється в 10-х класах ЗЗСО №1, ЗЗСО №7, ЗЗСО №11, Гімназії №3 «Сузір’я», Бердянської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №16.

Якщо у житті учнів і є коронована особа типу цариця, то це лише – Математика. У 10-х класах ЗЗСО №3 є математичний профіль – вам туди обов’язково треба.

Історичний профіль для майбутніх фахівців пропонують у 10-х класах ЗЗСО№7, ЗЗСО №11, Бердянській багатопрофільній гімназії №2.

А ще у 10-х класах ЗЗСО №11 є економічний та біолого-інформаційний профілі.

Учні навчаються в доброзичливій, творчій, а головне - безпечній атмосфері. Викладачі ж ставлять амбітні цілі з успішного складання  випускниками ЗНО (НМТ) та вступу в заклади вищої освіти на бюджет і досягають їх.

З усіх питань дзвоніть та пишіть в телеграм https://t.me/osvita_brd
Останні новини Бердянська
вчера, 28 ноября, вторник
27 ноября, понедельник
26 ноября, воскресенье

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок