"Інакше буде страшний розгром", - Z-канали повідомляють про плани герасимова на "жест доброї волі"

По матеріалам Діалог.UA
28.09.2023 · 11:12 · переглядів - 39736

Z-канали почали розганяти чутки про готовність російської армії залишити місто Токмак

"Інакше буде страшний розгром", - Z-канали повідомляють про плани герасимова на "жест доброї волі"

Успіхи української армії на Запорізькому напрямку, очевидно, нервують кремлівську пропаганду. Деякі Z-канали почали анонсувати швидкий відступ російської армії з міста Токмак.

Пропагандистські ресурси запевняють, що голова російського генштабу валерій герасимов нібито замислюється над залишенням Токмака у зв'язку з проривом ЗСУ фронту в районі Роботино.

"Герасимов думає віддати українським військам Токмак, щоб не було "страшного розгрому". За даними двох наших джерел у Генштабі, таку можливість Герасимов почав розглядати відразу після того, як противник досяг успіху в районі Роботиного..." Валерій Васильович хоче зберегти війська для оборони Мелітополя та Бердянська. І попереджає, що якщо сильно чіплятися за Токмак, на Запорізькому напрямку нашу армію може чекати страшний розгром. По-справжньому страшний", - пояснив один із наших співрозмовників", - пише російський Z-канал.

пост в телеграм

Зазначимо, що на даний момент жодного підтвердження озвученої інформації немає. Навпаки, командування зс рф стягує всі доступні резерви на місце прориву ЗСУ, намагаючись стримати рух української армії вперед. Там тривають запеклі бої за кожен метр землі.

мапа

Також слід зазначити, що Токмак є стратегічним містом на Південному фронті. Через нього проходить залізнична гілка, яка критично важлива для постачання окупаційної армії рф у Запорізькій та Херсонській областях. Утримувати сухопутний коридор у Криму без неї практично неможливо.
Останні новини Бердянська
сегодня, 3 декабря, воскресенье
вчера, 2 декабря, суббота
1 декабря, пятница
30 ноября, четверг
29 ноября, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок