Концепція водопостачання Бердянського району – київські науковці розпочали науково-дослідну роботу

Євген Гнибіда - Бердянск 24
04.11.2021 · 16:48 · Просмотров - 4291

2-3 жовтня в Бердянському районі працювали науковці Інституту водних проблем і меліорації Національної академії наук України

Ініціатива розробки проекту водопостачання Бердянського району належить Бердянській районній державній адміністрації, яку підтримали територіальні громади адміністративної одиниці. Основне завдання, яке поставлено перед науковцями – розробити візію, передпроектну документацію централізованого водопостачання Бердянського району.

Бакай Алексей

 - Власні водні ресурси окремих територіальних громад нашого району вичерпуються. Якість води незадовільна. Ми поставили перед собою амбітне завдання зрушити з мертвої точки колосальну проблему, яка не вирішувалась десятками років. Тому розраховуємо на Ваш професіоналізм та досвід для розробки концепції водопостачання Бердянського району, яку в подальшому ми зможемо втілити в життя, - наголосив на установчій зустрічі з представниками Інституту водних ресурсів та меліорації Національної академії наук України голова БРДА Олексій Бакай.

Доктор технічних наук Дмитро Чарний та кандидат технічних наук Сергій Стасюк Інституту водних проблем і меліорації НААН отримали пакет документів, які раніше розроблялись районною адміністрацією та територіальними громадами, ознайомились з технічними можливостями Західного групового водогону, відвідали насосні станції та очисні споруди Приморська.

Отримані первинні дані дозволяють науковцям розпочати науково-дослідницьку роботу з розробки концепції водозабезпечення Бердянського району.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 22 января, суббота
вчера, 21 января, пятница
20 января, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 20 по 26 января
Космос Filmax афиша с 20 по 26 января

 20 - 26 января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 20 по 26 января
Блокбастер - афиша с 20 по 26 января

 20 - 26 января

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх