Концепція водопостачання Бердянського району – київські науковці розпочали науково-дослідну роботу

Євген Гнибіда - Бердянск 24
04.11.2021 · 16:48 · Просмотров - 4677

2-3 жовтня в Бердянському районі працювали науковці Інституту водних проблем і меліорації Національної академії наук України


Ініціатива розробки проекту водопостачання Бердянського району належить Бердянській районній державній адміністрації, яку підтримали територіальні громади адміністративної одиниці. Основне завдання, яке поставлено перед науковцями – розробити візію, передпроектну документацію централізованого водопостачання Бердянського району.

Бакай Алексей

 - Власні водні ресурси окремих територіальних громад нашого району вичерпуються. Якість води незадовільна. Ми поставили перед собою амбітне завдання зрушити з мертвої точки колосальну проблему, яка не вирішувалась десятками років. Тому розраховуємо на Ваш професіоналізм та досвід для розробки концепції водопостачання Бердянського району, яку в подальшому ми зможемо втілити в життя, - наголосив на установчій зустрічі з представниками Інституту водних ресурсів та меліорації Національної академії наук України голова БРДА Олексій Бакай.

Доктор технічних наук Дмитро Чарний та кандидат технічних наук Сергій Стасюк Інституту водних проблем і меліорації НААН отримали пакет документів, які раніше розроблялись районною адміністрацією та територіальними громадами, ознайомились з технічними можливостями Західного групового водогону, відвідали насосні станції та очисні споруди Приморська.

Отримані первинні дані дозволяють науковцям розпочати науково-дослідницьку роботу з розробки концепції водозабезпечення Бердянського району.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
сегодня, 26 мая, пятница
вчера, 25 мая, четверг
24 мая, среда
23 мая, вторник
22 мая, понедельник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх