На Бердянській косі ледь не втопилось двоє дітей (оновлено)

Євген Гнибіда - Бердянск 24
30.05.2021 · 15:05 · Просмотров - 9174

Курортний сезон в Бердянську ледь не почався з подвійної трагедії - на середній Косі сьогодні ледь не втопились двоє дітей. Обох дітлахів відкачали.

За попередньою інформацією редакції інцидент на воді трапився пополудню. Двох дітей дістали з води без дихання. З різницею у понад 10 хвилин обох дітей вдалось реанімувати. На місці працювало декілька бригад швидкої допомоги. На цю хвилину медики продовжують надавати допомогу постраждалим.

Офіційна інформація – згодом.

Офіційний коментар з Бердянської підстанції екстреної швидкої допомоги

Повідомлення про утоплення двох дітлахів надійшло з пляжу в районі бази відпочинку “Нафтохімік” на Бердянській косі. На виклик виїхало дві бригади швидкої допомоги — лікарська педіатрична бригада і фельдшерська бригада.

Одну дитину в стані середньої тяжкості доставлено до міської лікарні. Інший постраждалий — дитина 9 років на момент приїзду лікарів перебувала в стані клінічної смерті. Протягом 20-ти хвилин проводились реанімаційні заходи, в результаті яких з'явились ознаки життя. Після цього дитину доставили до відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
2 июня, четверг
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх