Нашестя комарів в Бердянську – через негоду. Депутати звинувачують владу

Євген Гнибіда - Бердянск 24
06.07.2021 · 13:42 · Просмотров - 3129

Додаткові кошти на боротьбу з комарами з міського бюджету буде виділено. Фахівці наголошують, що виною проблеми з комарами – систематичні дощі. Більшість депутатів вважає, що винні в ситуації представники влади, які не проконтролювали роботу профдезінфекції

Директор Бердянської профдезінфекції Геннадій Проценко, на вимогу депутатського корпусу доповів, які заходи по боротьбі з комарами проводились в Бердянську. За його словами роботи в 2021-му році розпочато вчасно, травити комарів почали в квітні. Однак зливи часто нівелювали проведені заходи.

 - Залишковий термін дії хімікатів – 3-4 тижні після обробки території. При зливах і температурі повітря вище 30 градусів ефект знижується. Додаткові кошти з міського бюджету дозволять нам опрацювати зливостоки в центрі міста, - повідомив Геннадій Проценко.

За словами міського голови Валерія Баранова центр міста, а саме зливостоки, обрали для проведення хімічної обробки невипадково, оскільки, на думку фахівців, з якими радився міський очільник, саме в цих місцях найвища концентрація личинок.

З іншого боку, група депутатів вважає, що управління ЖКГ не проконтролювало роботу профдезінфекції. На думку обранців, якщо після злив ефект від хімікатів знижується, то необхідно проводити повторну обробку, а визначати пріоритети – завдання управління житлово-комунального господарства. Крім того, секретар міської ради Олександр Свідло висловив сумнів з приводу проведення роз’яснювальної роботи з керівниками ОСББ, щодо доцільності замовлення послуг по боротьбі з комарами на прилеглих територіях до багатоквартирних будинків.

Заступник міського голови Олена Божкова зазначила, що роботи по боротьбі зі шкідниками продовжуватимуться згідно зазначеного графіка. Додаткові 188 тисяч гривень з міського бюджету дозволять виконати запланований обсяг робіт до кінця літа.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 24 сентября, пятница
вчера, 23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх