Наталя Лазуренко звільнила посаду начальника відділу освіти

Євген Гнибіда - Бердянск 24
18.01.2022 · 19:03 · Просмотров - 4895

Наталя Лазуренко звільнила посаду начальника відділу освіту. Відповідну заяву сьогодні було передано тимчасовому меру Олександру Свідлу.

На своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук Олександр Свідло повідомив, що начальник відділу освіти звільнила займану посаду. Інформацію підтвердила Наталя Лазуренко. Від коментарів з даного приводу і звинувачень з боку тимчасового мера вже екс-очільниця відділу освіти утрималась.

За офіційною інформацією, опублікованою на сторінці секретаря міськради Олександра Свідло, приводом для заяви, начеб то, стали повідомлення від одного із суб’єктів господарювання, який обслуговує шкільні їдальні про корупцію у відділі освіти.

За неофіційною інформацією редакції, нова влада міста намагається перерозподілити фінансові потоки у відділі освіти. Дана тенденція простежується протягом останніх місяців. Основна причина – боротьба за тендерні закупівлі. Заява Наталя Лазуренко, схоже, результат тиску з боку нових «владних еліт». Інші відомості, якими володіє редакція, дозволяють спрогнозувати, що кадрові зміни можуть відбутись і в інших секторах комунального господарства міста. Причина та ж сама – прагнення встановлення суцільного контролю за фінансовими потоками.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх