Наталю Романько, що очолила сільські ради Троян та Дмитрівки Бердянського району, судитимуть за держзраду

Бердянськ 24
14.08.2023 · 15:11 · переглядів - 4500

Жовтневий районний суд Запоріжжя погодив застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно колаборантки з Бердянського району, що пішла на співпрацю з окупантами та очолила сільську раду

Наталю Романько, що очолила сільські ради Троян та Дмитрівки Бердянського району, судитимуть за держзраду

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, уродженка с. Трояни, Бердянського району Наталя Романько погодилась на пропозицію представників військової окупаційної адміністрації рф Бердянського району та добровільно зайняла посаду «и.о. зам главы Дмитровской ТО. Вона здійснювала загальне управління незаконним органом влади, організовувала та керувала роботою з формування структури, комплектації, штату підпорядкованого їй органу, надавала безпосередню допомогу представникам окупаційної влади у впровадженні програм соціально-економічного та культурного розвитку на території с. Андрівка та с. Трояни Бердянського району, організувала та провела збори викладачів закладів освіти в місцевій школі, з метою агітації вчителів щодо співпраці з державою агресором, також сприяла у впровадженні освітнього процесу за стандартами освіти рф.

Свідки підтвердили, що підозрювана співпрацює з російськими окупантами та зайняла посаду «сільського голови с. Андрівка та с. Трояни» Бердянського району.

Така як підозрювана переховується від органів слідства та суду, то кримінальне провадження здійснюють по спеціальній процедурі. Прокурор в суді просив підтримати клопотання про застосування до жінки запобіжного заходу у вигляді тримання в СІЗО, одразу після затримання.

Розглянувши всі обставини справи та наявні ризики, суд задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Романько.
Останні новини Бердянська
сегодня, 6 декабря, среда
вчера, 5 декабря, вторник
4 декабря, понедельник
3 декабря, воскресенье

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок