Окупанти змушують бердянців отримувати паспорти рф. Документальне підтвердження

По матеріалам Локатор-Медіа
17.07.2023 · 16:03 · переглядів - 2135

З літа минулого року регулярно з'являються повідомлення про те, що окупаційна влада Бердянська змушує містян отримувати паспорти громадян російської федерації, а в деяких випадках відмовлятися і від українських.


Переведення мешканців окупованих територій під юрисдикцію країни-агресора робиться з метою підготовки до незаконних вересневих виборів та демонстрації західним країнам уявної прихильності місцевого населення до росії.

В розпорядженні «Локатор-Медіа» опинився документ, який підтверджує примусовий характер у надані російських паспортів. Це протокол наради так званого «заступника ВГА Бердянська з питань ЖКХ» А.В. Бойкова з керівниками створених окупантами «комунальних підприємств», яка відбулась 5 липня поточного року.

Крім іншого, на цій сходці було розглянуто і питання відмови працівників КП від отримання паспортів з двоголовою куркою на обкладинці. Бойков (не плутати з його ліквідованим попередником Олегом Бойком) зобов’язав самопроголошених директорів отримати від них до 12 липня з цього приводу пояснення.

документов

Це свідчить про те, що через півтора роки окупації багато бердянців досі не отримали паспорти країни-терориста і цього робити не бажають. Навіть ті, які змушені працювати в «бюджетній» сфері.

Примушення до паспортизації – черговий злочин росії та її місцевих посіпак, які обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.
Останні новини Бердянська
вчера, 16 ноября, четверг
15 ноября, среда
14 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок