Оновлено порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

По материалам ЗОДА
30.08.2022 · 08:40 · Просмотров - 5094

Увага оновлено ПОРЯДОК виїзду на тимчасово окуповану територію через Василівську комендатуру Запорізької області

1. Цей Порядок діє з моменту встановлення «особливого режиму» на території Запорізької області, наближеної до зони ведення активних бойових дій (лінії зіткнення), призначення військового коменданта на цієї території та утворення військової комендатури.

2. Склад комендатури затверджений наказом Командувача оперативного угруповання військ “Дніпро” та начальника Запорізької обласної військової адміністрації.

3. Згідно Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» переміщення товарів через лінію зіткнення на тимчасово окуповану територію можливе лише для надання гуманітарної допомоги для захисту цивільного населення, що перебуває на тимчасово окупованій території.

4. Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів здійснюється у складі колон через визначений контрольно пропускний пункт смт. Степногірськ за наявності перепустки, яка видається комендатурою, після проходження заходів з контролю в’їзду/виїзду на території комендатури за адресою: вул. Оріхівське шосе, 36 в м. Запоріжжя. Перепустка дійсна тільки в межах Василівського району Запорізької області, на маршруті руху колони, де встановлено особливий режим. При перетині контрольно-пропускного пункту смт. Степногірськ, перепустки вилучаються та направляються до комендатури.

5. Виїзд на тимчасово окуповану територію здійснюється з урахуванням обмежень, встановлених законодавством, та за наявності документів, що посвідчують особу, відповідних документів на транспортний засіб, документів на гуманітарний вантаж, що перевозиться.

6. Установити, що згідно Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 23 листопада 2021 року № 258 «Про затвердження Переліку і обсягів (вартості/ваги/кількості) обмежених або заборонених до переміщення через адміністративну межу товарів, а також товарів, які можуть бути віднесені до особистих речей» до переліку особистих речей, дозволених до переміщення фізичній особі на тимчасово окуповану територію та з такої території у ручній поклажі та супроводжувальному багажі, відносяться товари, що мають ознаки вжитку, а також інші товари, які не заборонені та не обмежені Переліком, на підставі довідки, що підтверджують приналежність вказаного вантажу до гуманітарної допомоги, для цивільного населення на тимчасово окупованій території, без ознак комерційної діяльності.

7. Зобов’язати голів об’єднаних територіальних громад в разі перевезення вантажів віднесених до гуманітарної допомоги для цивільного населення на тимчасово окуповану територію, без ознак комерційної діяльності, надавати довідки (в довільній формі за підписом голів об’єднаних територіальних громад) про затвердження ними відповідних гуманітарних вантажів.

8. Військовослужбовці, представники правоохоронних та контролюючих органів, що здійснюють свою діяльність у Пункті пропуску комендатури та на контрольно-пропускних пунктах, в межах чинного законодавства мають право проводити огляд осіб, речей, транспортних засобів, багажу та вантажів.

9. Визначення загальної кількості транспорту по напрямкам для включення до складу колони здійснюється комендатурою в залежності від оперативної обстановки на території комендатури та на лінії зіткнення.

10. Формування колон для виїзду здійснюється на майданчику розташованому на території комендатури за адресою: вул. Оріхівське шосе, 36, м. Запоріжжя щоденно з 07.00 до 17.00.

11. Формування колон для виїзду здійснюється з урахуванням черговості подання заявок, які подаються до представників районних державних адміністрацій за визначеними напрямками виїзду та кількості заявок від кожного з напрямків, до початку функціонування онлайн «чат-боту».

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
сегодня, 1 октября, суббота
вчера, 30 сентября, пятница
27 сентября, вторник
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх