Пам’ятник Т.Г. Шевченку в Бердянську: мер «за», але грошей немає

Євген Гнибіда - Бердянск 24
06.04.2021 · 14:47 · Просмотров - 3229

Громадськість Бердянська в черговий раз, після зміни влади, робить спробу домогтись від можновладців сприяння у встановленні в Бердянську пам’ятника Кобзарю. На черговій прес-конференції міський голова висловив свою позицію

Міському голові Валерію Баранову офіційно передали звернення місцевих громадських організацій зі зверненням з приводу встановлення в Бердянську пам’ятника Тарасу Шевченко. На прес-конференції редакція поцікавилась у мера його відношенням до даної ініціативи.

Валерій Баранов заявив, що підтримує ідею обома руками, однак виникає питання фінансування. В той же час мер відзначив, що у нього є декілька ідей з приводу нових арт об’єктів в місті. І кошти на їх реалізацію будуть залучатись додатково, без залучення міського бюджету. Варіант переплавити пам’ятник Леніну, який зберігається у комунальників, міський голова вважає дорогим.

Так чи інакше, міський голова офіційно запевнив, що дану ідею підтримує і готовий сприяти її реалізації в Бердянську. Валерій Баранов відзначив, якщо вартість виготовлення пам’ятного знаку обраховуватиметься в декілька сот тисяч гривень, питання може бути вирішено. Якщо мова йде про 2-3 мільйони – зробити це буде значно важче.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх