Пам’ятник Т.Г. Шевченку в Бердянську: мер «за», але грошей немає

Євген Гнибіда - Бердянськ 24
06.04.2021 · 14:47 · переглядів - 3544

Громадськість Бердянська в черговий раз, після зміни влади, робить спробу домогтись від можновладців сприяння у встановленні в Бердянську пам’ятника Кобзарю. На черговій прес-конференції міський голова висловив свою позицію


Міському голові Валерію Баранову офіційно передали звернення місцевих громадських організацій зі зверненням з приводу встановлення в Бердянську пам’ятника Тарасу Шевченко. На прес-конференції редакція поцікавилась у мера його відношенням до даної ініціативи.

Валерій Баранов заявив, що підтримує ідею обома руками, однак виникає питання фінансування. В той же час мер відзначив, що у нього є декілька ідей з приводу нових арт об’єктів в місті. І кошти на їх реалізацію будуть залучатись додатково, без залучення міського бюджету. Варіант переплавити пам’ятник Леніну, який зберігається у комунальників, міський голова вважає дорогим.

Так чи інакше, міський голова офіційно запевнив, що дану ідею підтримує і готовий сприяти її реалізації в Бердянську. Валерій Баранов відзначив, якщо вартість виготовлення пам’ятного знаку обраховуватиметься в декілька сот тисяч гривень, питання може бути вирішено. Якщо мова йде про 2-3 мільйони – зробити це буде значно важче.
Останні новини Бердянська
19 липень, п'ятниця 2024
18 липень, четвер 2024
17 липень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок