Йдеться про вбивство двох місцевих жителів
За даними слідства, приблизно 27-28 лютого 2022 року невідомі російські військові неподалік автозаправки «ЗАПОРІЖНАФТОПРОДУКТ» по Мелітопольському шосе в Приморську обстріляли «Славуту». Номер авто АР 3643 ВХ. Про це «Бердянськ 24» дізнався з тг-каналу слідчого відділу, який займається розслідуванням воєнних злочинів рф.

37-річний Сергія Тарасенко та 45-річний Валерій Зайцев, які знаходились в машині, отримали вогнепальні поранення тулуба та голови. Обидва чоловіка загинули на місці події.
Слідче управління ГУНП в Запорізькій області проводить досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів на ТОТ області. Всіх, кому відома будь-яка інформація про ці події, зокрема військові збройні формування рф, які вчинили злочин, а також свідків та очевидців, близьких родичіі та членів сім’ї Тарасенко та Зайцева, просять повідомити за телефоном +380969267562. Також можна залишити коментар і з вами зв’яжеться слідчий.