При цьому пропагандисти навіть не приховують, що автори проєкту хочуть зробити випускників менш конкурентними на міжнародному рівні
Свого часу канонічний Бердянський педуніверситет, як і інші виші України, підключилися до Болонської освітньої системи. Це визнана багатьма цивілізованими країнами методика, яка передбачає більш активну участь в процесі самого студента. Велику роль відіграє самоосвіта.
Росіяни ж зараз вирішили рухатися в зворотньому напрямку еволюції і звернутися до практики неіснуючої країни. Про це «Бердянськ 24» дізнався з постів місцевих z-пабліків.
Мотивація реформаторів викликає найбільші питання. Автори ідеї прямо заявляють, що попередній підхід сприяв «оттоку умов» з рф. Логічно, що цьому можна заподіяти, знизивши якість освіти.
Пропагандисти наводять слова експерта (дослівно, – ред.):
Болонская система оставила негативный отпечаток в истории из-за оттока «умов» в другие страны. Изначальной целью было облегчение академического обмена, однако это обернулось нежелательными последствиями, – считает декан МЭО Финансового университета при правительстве РФ Павел Селезнев.
Повернення до радянської практики має зменшити конкурентоспроможність випускників російських та окупованих українських вишів. Фактично зробити готових спеціалістів нецікавими для міжнародного ринку праці.