Рашистам на окупованих територіях не вистачає донорської крові

По материалам Локатор
18.11.2022 · 08:41 · Просмотров - 497

Донорам пропонують 736 рублів


Ватажок окупаційної адміністрації Запорізької області Євген Балицький повідомив про встановлення грошової компенсації для донорів крові у розмірі 736 рублів, що дорівнює 450-ти гривням за ринковим курсом. Він назвав це соціальною підтримкою, та, насправді, такому нововведенню існує інше пояснення.  

Окупаційна влада закликала українців здавати кров з самого початку повномасштабного вторгнення, але на безоплатній основі. До мелітопольців рашисти звертались: «Сдай кровь – спаси жизнь», «Доноры, мы на вас рассчитываем!»; в Акімовці 22 вересня оголошували день донора (хоча у всьому світі ця дата відзначається 14 червня); а нещодавно графік здачі крові для військовослужбовців було опубліковано у Бердянську.

Перехід до грошового стимулювання донорів можна пояснити двома причинами: ігноруванням населенням потреб окупантів та значним збільшенням втрат особового складу ворога внаслідок контранаступу ЗСУ.

Звичайно, донорська кров потрібна і простим громадянам, але зв’язок цієї «щедрості» окупантів з подальшими успіхами українського війська дедалі ставатиме все очевиднішим.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 30 ноября, среда
27 ноября, воскресенье
26 ноября, суббота
25 ноября, пятница
23 ноября, среда
22 ноября, вторник

Всі новини Бердянська

На верх