Розпочинається новий етап реконструкції школи №7

По материалам пресс-службы исполкома
25.01.2022 · 08:55 · Просмотров - 1752

Питання реконструкції ЗОШ №7 — на особливому контролі у міської влади та депутатського корпусу. Профільні спеціалісти щотижня інспектують об’єкт, проводяться виїзні робочі наради.

Одна з них відбулася сьогодні, 24 січня, під керівництвом в.о. міського голови Олександра Свідло. У ній також взяли участь заступник міського голови Олена Божкова, представники генерального підрядника ТОВ “Герц”, керівник місцевої залученої будівельної організації, представники авторського, технічного нагляду та управління капітального будівництва виконкому та директор школи Юрій Білай. Під час наради обговорили хід виконання робіт станом на сьогоднішній день, дотримання графіку робіт та проблемні робочі моменти.

У ЗОШ №7 вже завершені зовнішні роботи з монтажу каналізаційної магістралі та труб системи опалення. Розпочаті роботи з облаштування усіх санвузлів, які були аварійними. Їх було повністю демонтовано, зараз проводиться підготовка фундаменту. Наприкінці 2021 року були частково замінені вікна. На сьогодні продовжується проведення демонтажу старих вікон та встановлення нових там, де не потрібно проводити укріплення віконних прорізів. Як розповіла Олена Божкова, 100% вікон будуть замінені на нові трикамерні енергозберігаючі, які відповідають усім вимогам.

Як запевнив керівник проєкту ТОВ “Герц” Василь Кордецький, не буде повторення ситуації 2021 року із зупинкою робіт, у генерального підрядника немає питань до проєктно-кошторисної документації, яка пройшла експертизу. На найближчі три місяці заплановано виконання робіт та освоєння 6 млн грн.

- Ми бачимо, що на сьогоднішній день після того, як підключена місцева організація на роботу, більш жваво розпочалися роботи. На новорічні свята була перерва у виконанні робіт, але на сьогоднішній день вони продовжені і ми отримали запевнення генерального підрядника та будівельників про те, що всі графіки будуть виконуватися та ми маємо дуже великі сподівання і нас у великому відсотку запевнили у тому, що 1 вересня школа зможе розпочати роботу, - зазначила заступник міського голови Олена Божкова.

На завтра, 25 січня, заплановане проведення розширеної робочої наради з питань реконструкції ЗОШ №7 та будівництва нового навчального приміщення гімназії №1 “Надія” зі спортивною залою. У нараді візьмуть участь представники Міністерства розвитку громад та територій України, ПРООН, технічного та економічного супроводу проєктів, а також генерального підрядника ТОВ “Герц”.

Як розповіли представники генерального підрядника ТОВ “Герц”, поступово в активну фазу переходять і роботи з будівництва нового навчального приміщення гімназії №1 “Надія” зі спортивною залою. Була затримка з постачанням матеріалами. На даний момент це питання вирішене, матеріали надходить, роботи ідуть за поданим графіком з урахуванням погодних умов.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница
14 апреля, четверг

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх