Руйнування доріг вантажівками: до кінця року в Запорізькій області встановлять 5 автоматичних вагових комплексів

Євген Гнибіда - Бердянск 24
28.07.2021 · 15:29 · Просмотров - 5258

За повідомленням заступника начальника Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Михайла Прохорова до кінця року в Запорізькій області буде встановлено 5 автоматичних вагових комплекси

В Бердянській районні державній адміністрації відбулась нарада з трейдерами, портовими операторами, представниками поліції, Служби автомобільних доріг, Укртрансбезпеки, громад району. За інформацією старшого державного інспектору відділу надання адміністративних послуг управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області Олега Руєва на даний момент в області функціонує лише один пересувний ваговий комплекс. Працює він на в’їзді до Бердянська по Мелітопольському шосе.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Михайло Прохоров повідомив, що вже до кінця року на території регіону буде встановлено 5 автоматичних комплексів. Це дозволить дистанційно контролювати дотримання вагових норм перевізниками. В разі порушень штрафи будуть виписуватись не на водія, а на керівництво фірми, на яку зареєстровано транспортний засіб.

До цього моменту місто та район конче потребують контролю вагових норм пересувними комплексами. Заступник начальника управління - начальник відділу організації діяльності груп реагування Управління превентивної діяльності ГУНП В Запорізькій області Роман Крупеницький повідомив, що керівництво Бердянська минулого року обіцяло за кошти громади придбати ваговий комплекс для встановлення на одному з в’їздів в місто. Наявність двох комплексів дозволило б значно звузити можливість потрапляння в місто перевантажених зерновозів. Однак питання до сьогоднішнього дня залишається не вирішеним.

Зі свого боку представники Головного управління Нацполіції в Запорізькій області зазначили, що з вересня змінюються норми законодавства і правоохоронці матимуть право зупиняти на будь-якій ділянці траси вантажівки з підозрою на перевантаження і доставляти її до найближчого вагового комплексу для зважування. До вересня поліція жорстко контролюватиме рух вантажівок дорогами місцевого та державного значень.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх