СБУ оголосила підозру зрадникам, які пішли на співпрацю з окупантами та погодились стати керівниками «МЧС г. Бердянска»

По матеріалам СБУ
03.08.2022 · 16:54 · переглядів - 3443

СБ України продовжує системну роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці України та виявлення колаборантів і зрадників. Цього разу про підозру оголошено двом колишнім «рятувальникам». Від української Феміди їх вже ніхто не врятує.

СБУ оголосила підозру зрадникам, які пішли на співпрацю з окупантами та погодились стати керівниками «МЧС г. Бердянска»

Зокрема, співробітники СБУ задокументували злочинні дії мешканця Бердянська, який добровільно погодився стати так званим «начальником управління мнс м. Бердянськ».

Ще у 2007 році майбутній зрадник, дослужившись до начальника сектора по роботі з особовим складом бердянського МНС, був тихенько відправлений на пенсію. Але маятись без повноважень і відповідно заробітку не міг. І тут прийшли «аZвабадители». Враховуючи, що майже весь особовий склад Бердянського ДСНС відмовився працювати на агресора, він запропонував окупантам свої послуги. Відчуваючи кадровий голод, окупаційна влада призначила його керівником «управління мнс м. Бердянськ».

Новоспечений «керівник» організовує та узгоджує з керівництвом окупаційної влади рф формування структури та комплектації штату підпорядкованого йому органу, займається поточними завданнями, і вже навіть спілкується з окупаційними ЗМІ.

Крім того СБУ задокументувала ще одного колишнього співробітника бердянського ДСНС, який у 2015 році склав присягу терористичній організації «днр» і виїхав на Донеччину, де працював в органах мнс.Кар’єрний шлях цього «професіонала» в українській ДСНС не склався. У 41 рік, його було звільнено з органів за службовою невідповідністю – за пияцтво. Але в «молодих республіках» такі фахівці в пошані, його було призначено на керівну посаду в «мнс днр», а в березні цього року призначено на посаду «виконуючого обов’язки заступника начальника Бердянського міського управління мнс».

Аби довести віданність своїм господарям він особисто знищів символіку України, яка знаходилась у приміщенні бердянського ДСНС, а саме спалив  зображення гербу, прапор та текст гімну України. Але «почесними» рятівниками вони не стануть, усі їх подвиги гідно оцінить українське правосуддя.

Слідчі СБУ зібрали беззаперечні докази дій колаборантів та кваліфікували їх за ч. 7 ст. 111-1 КК України  (добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

За вказаний злочин законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.Викриття колаборантів здійснювалось за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.
Останні новини Бердянська
вчора, 19 квітень, п'ятниця 2024
18 квітень, четвер 2024
17 квітень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок