СБУ повідомила про підозру перевізнику-колаборанту Ігорю Налюшному

По матеріалам Локатор-Медіа
26.06.2023 · 16:43 · переглядів - 5912

В минулу п’ятницю, 24 червня поточного року Головне слідче управління СБУ заочно повідомило бердянцю Ігорю Налюшному про підозру за частиною 4 статті 111-1 Кримінального кодексу – провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора.


Слідство встановило, що він з 2010 року як фізична-особа підприємець та співвласник і директор фірми «Автотрейд-ХХІ» надавав послуги міжміських пасажирських перевезень. Після окупації Бердянська Налюшний добровільно розпочав співпрацю з ворожою адміністрацією у вигляді здійснення пасажирських перевезень за маршрутами «Бердянськ-Сімферополь», «Бердянськ-Мелітополь», «Бердянськ-КПВВ «Каланчак» та «Бердянськ-Ростов-на-Дону».

У вересні 2022 року Ігор Налюшний підготував лист на адресу так званого «директора государственного бюджетного учреждения» РК «Крымавтодор» Красюка С.М. щодо своєї готовності співпрацювати з російськими органами влади.

30 червня минулого року Ігор Налюшний отримав від окупаційної адміністрації Бердянська «ліцензію» на право здійснення пасажирських міжміських перевезень.

У листопаді 2022 року Налюшний зареєстрував за російським законодавством «общество с ограниченной ответственностью «автотрейд-ХХI», а у грудні – отримав незаконний статус «индивидуальный предприниматель».

Ігор Налюшний перебуває на окупованій території, але продовжує провадити підприємницьку діяльність на вільній території України – здійснювати пасажирські перевезення за маршрутом Запоріжжя-Дніпро-Запоріжжя.

За співпрацю з ворогом, він може бути покараний штрафом до 10000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (13.420.000 гривень) або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна.

документ
Останні новини Бердянська
вчера, 23 ноября, четверг
22 ноября, среда
21 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок