Щоо?! Волонтери ЗАЩО_8 заявили про відсутність підстав для підняття вартості проїзду

Євген Гнибіда - Бердянск 24
10.10.2021 · 15:11 · Просмотров - 4975

Громадський рух #ЗАЩО_8 оприлюднив результати моніторингу пасажиропотоку в Бердянську, проведеного силами волонтерів. В узагальнених цифрах простежується збереження прибутковості підприємців навіть при 6 гривнях


Так, за розрахунками активістів, навіть при новій вартості палива 34 грн рентабельність бізнесу складає до 25%. Розрахунки проведено на прикладі аналізу маршруту 17. В цифрах, з урахуванням заробітної плати водіїв, вартості газу та інших витрат підприємця чистий прибуток складає орієнтовно  1 млн 473 тис 480 гривень.

Показовими є розрахунки рівню рентабельності даного виду бізнесу на осінь 2020-го. Тоді вартість газу була 13,2 грн, що сприяло отриманню надприбутків підприємцями. Рентабельність, за даними розслідування, складала 60%. В рік прибуток обраховувася в понад 3,5 млн гривень!

За умови підвищення тарифу до 8 гривень рентабельність може зрости до 45% з річним чистим прибутком 3,4 млн гривень або понад 280 тисяч щомісячно! Показово, що в мерії запевняли про нульову рентабельність при новій вартості проїзду!

Виходячи з розрахунків, волонтери піддають сумніву доцільність встановлення нової вартості проїзду вже у вівторок і запрошують містян на засідання виконавчого комітету.

Нагадаємо, в понеділок, 11-го жовтня відбудеться засідання регуляторної комісії, яка має визначитись чи виносити даний проект рішення на виконком. Саме завтра регуляторна комісія має розглянути всі пропозиції, які надійшли в рамках процедури. Свої зауваження ми також направили. На засіданні круглого столу, ініційованого міським головою Валерієм Барановим, пролунало десятки ініціатив громадян. Цікаво чи врахує їх виконком?

Підтримати Brd24Новини Бердянська
вчера, 1 ноября, вторник
31 октября, понедельник
28 октября, пятница
26 октября, среда
25 октября, вторник

Всі новини Бердянська

Е-Пижамки - Одежда для сна и дома
На верх