Співбесіда з роботодавцем – перший крок до легалізації зайнятості

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
31.05.2021 · 16:39 · Просмотров - 1110

Прийняття на роботу нового співробітника ― це відповідальне заняття як для роботодавця, так і для самого майбутнього працівника. Початком цього нелегкого процесу є співбесіда з претендентом на вакантну посаду, під час якої складається перше враження про кандидата й саме вона допомагає зрозуміти, наскільки ця людина підходить роботодавцю.

Так, 28 травня 2021 року в кафе «Жемчужина», що розташоване на берегу Азовського моря, фахівцями Бердянського міськрайонного центру зайнятості спільно з фізичними особами-підприємцями Яковенко Ольгою та Ігнатенко Сергієм була проведена співбесіда з претендентами на вакантні посади офіціанта та прибиральника службових приміщень для роботи на період літнього курортного сезону.

Ольга Аркадіївна та Сергій Миколайович провели співбесіду з кожним претендентом окремо: ознайомили шукачів роботи з вимогами на заявлені вакансії, з умовами праці, її оплатою та графіком роботи кафе, відповіли на всі запитання безробітних.

За підсумками проведеної співбесіди двоє безробітних, які зацікавились пропозиціями підходящої роботи, були запрошені для додаткової співбесіди та проходження стажування на робочих місцях. В разі успішного проходження стажування, претендентів із задоволенням працевлаштують на роботу.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 5 августа, четверг
вчера, 4 августа, среда
3 августа, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Макс Барских
Макс Барских

 07 августа

 22:00

 Аквапарк "Акваленд" (ул. Макарова 2в)

от 699 до 2500 грн. UAH

Фристайл
Фристайл

 09 августа

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

180 - 440 UAH

Космос Фильмакс - афиша с 5 по 11 августа
Космос Фильмакс - афиша с 5 по 11 августа

 05 - 11 августа

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх