Стихійної торгівлі ялинками в цьому році не буде

Євген Гнибіда - Бердянск 24
10.12.2021 · 19:57 · Просмотров - 3980

Торгівлі ялинками з землі, на будь-яких перехрестям і на подвір’ях багатоповерхових будинків в різних мікрорайонах міста в цьому році не буде. Таку заяву зробив т.в.о. міського голови Олександр Свідло під час зустрічі з підприємцями Центрального ринку

Тимчасовий мер застеріг, що торгівля на загальноміських територіях, у невідведених для цього місцях суворо каратиметься. Дане питання буде під особливим контролем адміністративного відділу.

Натомість, за словами Олександра Свідло, адміністрація Центрального ринку встановить майданчики з огорожею та новорічним оздобленням в різних частинах міста. Саме з таких локацій і відбуватиметься санкціонована торгівля ялинками. Запрацювати вони мають, начеб то, вже з 14-го грудня.

Директор ринку Богдан Сушко на це зазначив, що влада мала б ставити подібні завдання заздалегідь, оскільки реалізація такого роду ініціатив потребує відповідних коштів, офіційно затверджених рішенням виконкому. Цей дозвіл мають надати 14-го грудня.

Судячи зі слів керівника комунального ринку, на якого покладено відповідальність за обіцянку Олександру Свідло, своєчасна реалізація даної ініціативи викликає запитання.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх