Тепломережа і влада провокують конфлікт між бердянцями з автономним і централізованим опаленням?

Євген Гнибіда - Бердянск 24
16.12.2021 · 20:48 · Просмотров - 4507

Знизити абонплату для власників автономного опалення, начеб то, можливо, однак для цього необхідно окреме рішення кожного ОСББ

Більше трьох годин тривало обговорення абонентської плати з користувачів тепломережі та в цілому діяльності БПТМ на засіданні круглого столу з даної проблематики. В ході дискусії виявилось, що варіант зниження вартості абонплати або ж повне звільнення для квартир з автономним опаленням є. 

Юристи тепломережі наголошують, що користувач, з якого стягується абонплата - весь будинок. Якщо на загальних зборах співвласники вирішать звільнити від сплати нового виду платежу БПТМ власників квартир з автономним опаленням - тепломережа рівномірно розподілить вивільнену суму в додаткових нарахуваннях своїм абонентам з централізованим теплопостачанням.

Опрацювати такий варіант з керівниками ОСББ дав завдання фахівцям профільного управління мерії т.в.о. мера Олександр Свідло.
Дана пропозиція тепломережі викликала чергову хвилю невдоволення присутніх на круглому столі очільників ОСББ. Голови об'єднань одразу заявили, що така політика призведе до прямого конфлікту між мешканцями.
Так чи інакше, але озвучений варіант був єдиною конкретною пропозицією, в який спосіб можна переглянути нові платіжки. Впродовж всього засідання Олександр Свідло неодноразово наголошував, що уникнути нових нарахувань не вдасться, оскільки вони закріплені на загальнодержавному рівні.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх