Центральний пляж залишається в комунальній власності

Євген Гнибіда - Бердянск 24
08.07.2021 · 20:34 · Просмотров - 5089

Депутати міської ради вирішили залишити центральний пляж в комунальній власності з перспективою його благоустрою за кошти ООН. Ветерани війни дане рішення оскаржать в Суді.

Питання щодо варіантів експлуатації пляжу №1 стало предметом палких дискусій на депутатських комісіях з продовженням на сесії міської ради. ГО «Захист інвалідів війни «Капітан Флінт»» претендувало на оренду даної території. За словами очільника громадської організації Віктора Римара ветерана мають першочергове право на оренду пляжної території. За словами ветеранів цей пляж планується обладнати для потреб маломобільних груп населення та інвалідів війни.

Крім того, представники організації зазначили, що прилеглий до пляжу розважальний заклад самовільно захопив близько 100 квадратних метрів пляжної території. Тому, на думку активістів, лобіювання благоустрою пляжу за міські кошти та грант ООН, в першу чергу вигідний власникам кафе, яке пов’язують з депутатами міської ради Віктором Цукановим та Богданом Сушко.

З іншого боку секретар міської ради Олександр Свідло повідомив, що, за попередньою інформацією, Бердянськ може розраховувати на отримання 10 тисяч євро для благоустрою пляжної території від ПРООН. На ці кошти вже визначено перелік обладнання, яке можуть встановити на пляжі.

За результатами голосування депутати вирішили залишити пляж в комунальній власності з перспективою його подальшого благоустрою за кошти ООН. ГО «Капітан Флінт» має намір оскаржувати дане рішення в Суді.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх