Передати в оренду чи залишити в комунальній власності? Депутати вирішують майбутнє пляжу №1

Євген Гнибіда - Бердянск 24
16.06.2021 · 14:59 · Просмотров - 3403

Перший пляж, поблизу порту, став предметом розгляду земельної комісії. На його оренду претендує ГО «ЗІВ «Капітан Флінт».  З іншого боку ГО «Сяйво надії» закликає владу залишити пляж в комунальній власності з перспективою участю в грантовому проекті ООН


ГО «Захист інвалідів війни «Капітан Флінт» заснували учасники АТО Віктор Римар, Олександр Печніков та Олег Мамошин. Ветерани запевняють, що мають проект благоустрою пляжної території з чітко визначеними термінами реалізації. Планується обладнати територію пандусами для людей з інвалідністю і створити зразковий пляж для відпочинку.

З іншого боку голова ГО «Сяйво надії» Оксана Антолік звернулась до земельної комісії з ініціативою залишити пляж в комунальній власності. За її словами організація планує долучитись до програми ООН з метою отримання гранту на благоустрій території. Вже, начеб то, є позитивні висновки. Депутати та активісти закликали Оксану Антолік передати підтверджуючі ці слова документи до міської ради або направити на ім’я міського голови.

Один із засновників ГО «Капітан Флінт» Олександр Печніков в подібному зверненні вбачає політичну складову. За його словами кафе «Мехіко» має безпосереднє відношення до депутатів міської ради – Віктора Цуканова, Богдана Сушко та ін. і в цьому сезоні адміністрація закладу розширює свою територію за рахунок пляжу. У зв’язку з цим активісти закликали владу направити комісію для перевірки вказаних фактів. Заступник міського голови Олена Божкова запевнила, що вже завтра робоча група перевірить озвучену інформацію. Також, на думку ветеранів АТО, ініціатива з обладнанням пляжу за рахунок грантових коштів також має на меті максимальне стимулювання розвитку сезонного бізнесу представників міської ради.

В результаті обговорення голова комісії Володимир Безверхий запропонував на сесію міської ради винести різні проекти рішення – з наданням дозволу на оренду пляжу ГО «Капітан Флінт», залишити пляж в комунальній власності чи виставити земельну ділянку на аукціон. Рішення ухвалити шляхом голосування на сесії міської ради.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 8 мая, понедельник
7 мая, воскресенье
6 мая, суббота
5 мая, пятница
4 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх