У Бердянську окупанти розстріляли офіцера і втекли, щоб не йти на штурм – соцмережі

По матеріалам Главред
20.07.2023 · 09:30 · переглядів - 3485

Раніше судимі загарбники вбили лейтенанта і ще двох окупантів, які намагалися їх зупинити, бо, мовляв, під час штурму у них було б мало шансів вижити

У Бердянську окупанти розстріляли офіцера і втекли, щоб не йти на штурм – соцмережі
У Бердянську окупанти після наказу йти на штурм розстріляли офіцера і втекли/ колаж: Главред, фото: Facebook, Telegram Досье Шпиона

В окупованому Бердянську троє російських загарбників відмовилися йти на штурм і втекли з позицій, а лейтенанта і ще двох окупантів, які намагалися завадити їм це зробити, просто розстріляли.

Про це повідомляє Telegram-канал "Досьє шпигуна". Зазначається, що усі троє загарбників – це колишні ув'язнені, які погодились взяти участь у війні проти України і потрапили в штурмову роту. Конфлікт і перестрілка сталися після того, як окупанти не захотіли виконувати наказ і йти у наступ, мотивуючи це тим, що у них в таких умовах мало шансів вижити.

У вбивстві взяли участь військовослужбовці штурмової роти "шторм Z" 291 мотострілецького полку (в/ч 65384, чеченська республіка). У Telegram-каналі називають імена окупантів, які застрелили своїх "товаришів по зброї":

  • Мірзоян Олег Олександрович (командир відділення, рядовий),
  • Лебедєв Сергій Михайлович (оператор, рядовий),
  • Антохін Володимир Володимирович (оператор, рядовий).

"Трійця відмовилася виконати наказ про штурм, мотивуючи свою позицію тим, що шанси вижити в цих умовах невеликі. І спробували самовільно залишити бойову позицію", – йдеться у повідомленні.

У Telegram-каналі зазначають, що мобілізований лейтенант Старшаков Павло Олександрович і ще двоє окупантів намагалися перешкодити трьом загарбникам покинути позиції, тоді ті відкрили вогонь на ураження.

Інші окупанти після цього затримали нападників і передали поліції. Але загарбники, очевидно, не горіли бажанням повертатися знову у в’язницю. Тому вони побили свого наглядача, відібрали у нього табельну зброю, вкрали автомобіль і втекли у невідомому напрямку. Їх досі не затримали.
Останні новини Бердянська
вчера, 17 ноября, пятница
16 ноября, четверг
15 ноября, среда
14 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок