У Бердянську за фінансової підтримки GIZ реалізується проєкт створення туристичного магніту громади

По материалам прес-служби виконкому БМР
30.07.2021 · 09:51 · Просмотров - 3569

У березні 2021 р. Бердянську громаду було відібрано до участі в реалізації Проєкту "Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря"

Цей проєкт є локальною субсидією, наданою Громадській організації "Агенти змін!" в рамках проєкту “Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Азовського моря”, який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Протягом червня-липня у Бердянську тривала підготовка до реалізації проєкту “Феї-амазонки"-туристичний магніт Бердянської громади”. Представники міської влади, жінки-підприємниці та представники громадських організацій після обговорень вирішили реалізувати у громаді проєкт зі створення туристичного магніту та розробки квесту.

В рамках проєкту розроблено квест з пошуку у місті фігурок Фей-амазонок, в межах якого туристу пропонується ознайомитися з історичними будівлями міста. Амазонки мешкали на території Північного Приазов’я, тож саме їх вирішено використати у якості легенди для створення туристичного магніту. Усього в рамках проєкту буде встановлено чотири фігурки: Феї степу, Феї квітів, Феї музики та Феї моря. Фігурки Фей-амазонок виготовлені Бердянським майстром-ковалем Олександром Шапошником. Кожна фігурка прикрашена логотипом “Бердянськ - серце Азова”.

29 липня встановлено перші дві фігурки - Фею степу та Фею моря. Ще дві фігурки: Фею квітів та Фею музики планується встановити на початку серпня. У подальшому планується збільшити кількість фігурок з метою підвищення інтересу туристів до відвідування Бердянська.

Детальна інформація про проєкт на сайті квесту.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх