У бердянців 10 золотих нагород домашнього чемпіонату області з пауерліфтингу

Виктор Коваленко - Бердянск 24
10.02.2022 · 14:04 · Просмотров - 5689

В міському палаці спорту відбувся відбірковий чемпіонат Запорізької області з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп.

Наше місто було представлено спортсменами ФОК «Водник» та ДЮСШ відділу молоді та спорту виконкому БМР тренерів Сергія Певнєва, Володимира Моісея, Леоніда Котенджи та Руслана Літуса.

Змагання пройшли під керівництвом начальниці Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталії Власової та Запорізького відокремленого підрозділу федерації пауерліфтингу України (керівник – Леонід Котенджи).

Під час проведення змагань у своїх вікових та вагових категоріях чемпіонами стали:

серед юнаків:

  • в/к до 53 кг Владислав Шматов
  • в/к до 56 кг дебютант Федотов Олександр
  • в/к до 66 кг Олександр Куліцький – 342,5 кг;
  • в/к до 74 кг Кирило Полонікова – 385 кг;

серед юніорів кращі:

  • в/к до 74 кг Олександр Починок – 455 кг
  • в/к до 83 кг Артем Круглік
  • в/к до 105 кг Богдан Бугай – 477,5 кг

Серед чоловіків абсолютним чемпіоном став Іван Харченко у в/к до 105 кг із результатом 625 кг в сумі триборства. В класичному жимі лежачи золото у в/к до 74 кг завоював Олександр Байов із результатом 125 кг. А абсолютним чемпіоном в класичному жимі лежачи серед чоловіків виявився Андрій Охріменко у в/к до 83 кг із результатом 175 кг.

Церемонію нагородження проводили МС України Міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон світу серед юніорів Олександр Титаренко та Заслужений Майстер спорту України, чемпіон світу та Всесвітніх Ігор Сергій Певнєв. Під час змагань була сформована збірна команда Запорізької області серед різних вікових груп для виступу на чемпіонатах України з класичного пауерліфтингу, які у березні проходитимуть у Львові.

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
сегодня, 1 октября, суббота
вчера, 30 сентября, пятница
27 сентября, вторник
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх