У понеділок у Бердянську відбудеться кінопоказ просто неба

Бердянск 24
08.08.2021 · 10:25 · Просмотров - 5320

Захід організовує платформа онлайн-телебачення «Київстар ТБ»

У понеділок у Бердянську відбудеться кінопоказ просто неба
На правах реклами

До перегляду запропоновано три кінострічки: «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Віддана» та «Скажене весілля».

Кінопокази відбудуться 9 серпня з 15:00 до 20:00.

Ближня коса, вул. Макарова, 13А (пляж, зупинка "Бригантина"

Всі фільми – українського виробництва. Їх надзвичайно тепло прийняли глядачі. Також ці стрічки можна будь-коли переглянути на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Крім перегляду фільмів, Київстар приготував для глядачів комфортні пуфики, креативні фотозони, активності з призами, частування від партнера показів – бренда Pumpidup, а також промокоди для безоплатного доступу до контенту Київстар ТБ на сім днів.

Окрім Бердянська, автокінотеатр відвідає інші великі міста (Черкаси, Харків, Вінницю, Одесу, Хмельницький, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський, Миколаїв), а також курортні (Затоку, Коблеве, Білгород-Дністровський, Кароліно-Бугаз, Чорноморськ, Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ, Генічеськ, Кирилівку).

Нагадаємо, що Київстар ТБ – це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та зарубіжного контенту, програм, що транслюють наживо, та регулярно пропонує ексклюзивні допрем'єрні покази. Платформа налічує 270 телеканалів і більш як 20 000 фільмів і серіалів у відеобібліотеці. Також її перевагою є можливість перегляду контенту відразу з п'яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТБ-тюнерів. Для абонентів Київстар у разі перегляду зі смартфона трафік мобільного інтернету не тарифікується.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ). Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та ін. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний  найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Київстар ТБ

Спільний проєкт групи «1+1 media» та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, програм, що транслюють наживо, та регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТБ-тюнерів. Станом на початок липня 2021 року платформа налічувала 270 телеканалів  і VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів і серіалів тривалістю понад 80 тис. годин.

Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх