«В Бердянске пусто, а жильё тупо не сдают»… Бердянці продовжують ігнорувати росіян і туристів з «лднр»

Бердянськ 24
04.08.2023 · 11:23 · переглядів - 84675

Відпочиваючих в місті майже немає, а ось доморощених блогерів з терористичних держав та республік, на жаль, вистачає. Так от вони постійно ниють, що в Бердянську мало людей і при цьому оренда житла – величезна проблема.

«В Бердянске пусто, а жильё тупо не сдают»… Бердянці продовжують ігнорувати росіян і туристів з «лднр»

«Не понимаю, почему Урзуф забит, а в Бердянске никого», «Как так: сезон, а базы отдыха почти все не работают», «почему так сложно снять жильё?»...

Вони точно або цілодобові інопланетяни, або такими прикидаються. Півтора роки підтримувати абсолютно дику історію і робити при цьому пришелепкуватий вигляд: а в чьом дєло, а что случилось???

В соцмережах вистачає контенту від таких незнайок з Горлівки, Донецька, Макіївки і, навіть, російської помийки.

Але одночасно із роздратуванням подібні відео підтверджують думку, на якій ми вже неодноразово наголошували: бердянці в переважній більшості не сприймають окупантів та маніяків. Відсоток «колобків» в місті просто мізерний в порівнянні з земляками, якими ми всі можемо пишатися.

Ви раніше думали, що на Лісках та Слобідці вдавляться за відпочивальників? Маєте привід переконатися у своїй неправоті. Навіть за гроші містяни не хочуть такого людського мотлоху у власному домі.

Досі дехто марить фантазіями, що «расія здєсь навсєгда»?




Останні новини Бердянська
сегодня, 4 декабря, понедельник
вчера, 3 декабря, воскресенье
2 декабря, суббота
1 декабря, пятница

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок