В Бердянську інвентаризують зливостоки і визначать їх стан аварійності

Євген Гнибіда - Бердянск 24
26.07.2021 · 16:08 · Просмотров - 3055

Відповідне рішення ухвалено на позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС

В Бердянську продовжують аналізувати проблеми міського господарства, виявлених під час негоди. Одна з них стан мережі зливостоків. Стічні канали в Бердянську представлені у двох видах – бетонному і земляному. Но розчистку бетонних конструкцій і їх поточний ремонт з міського бюджету систематично виділяються кошти. Земляні канали, як правило, залишаються поза увагою чиновників.

Підтоплення приватних домоволодінь в Колонії і на Слобідці в черговий раз засвідчили, що пропускна спроможність каналів і справність насосних станцій мають першочергове значення для відведення стічних вод під час злив і повені. Сьогодні міський голова Валерій Баранов разом з підлеглими оглянули земляні зливостоки і виявили місця, в яких канали штучно пересипано. Даному питанню не один десяток років, однак до підтоплення міська влада проблему ігнорувала.

За результатами виїзної комісії ухвалено рішення актуалізувати роботу з розчистки зливних каналів. Крім того, директор КП «Бердянськекотранс» Іван Зуєв наголосив на необхідності комплектації однієї з насосних станцій, яка вже декілька років не працює, а також придбання резервних дизельних генераторів для забезпечення безперебійної роботи насосних, в разі відключення електроенергії.

З приводу останньої пропозиції частина членів комісії зауважила, що дизельні генератори раніше закуповувались для комунальних підприємств і їх також можна було задіяти під час негоди.

Озвучені проблеми будуть ще раз проаналізовані спеціальною комісією виконкому, після чого має бути розроблено проект рішення про виділення коштів з міського бюджету для закупівлі визначеного комісією обладнання і фінансування робіт з розчистки земляних каналів.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх