В Бердянську можуть відмовитись від будівництва льодової арени? Мерія вивчатиме громадську думку

Євген Гнибіда - Бердянск 24
25.01.2022 · 12:02 · Просмотров - 4084

На засіданні Дня депутата частина обранців висловила сумнів в необхідності реалізації проекту Федерації хокею України з будівництва льодової арени в Бердянську за державний кошт

Основна проблема, яка найбільше непокоїть частину депутатів, видатки на утримання спортивного об’єкту. Наскільки він буде популярним серед мешканців міста також відкрите питання. У зв’язку з цим Володимир Безверхий, Дарина Братанова висловили сумнів, щодо доцільності будівництва в Бердянську льодової арени.

Інша група депутатів – Володимир Чепурний, Роман Озюменко, Дарина Литвиченко, Тетяна Смолянінова та ін наголосили, що втрачати унікальну можливість будівництва льодового палацу за державний кошт в жодному разі не можна.

Заступник міського голови Олена Божкова наголосила на необхідності дотримання послідовної політики – якщо в минулі роки міська рада виділяла кошти на розробку проекту будівництва льодового палацу, значить стратегічне рішення вже було ухвалено.

В підсумку вирішено вивчити громадську думку з даного питання. На офіційних сторінках «Бердянськ 24» у соцмережах Facebook, Instagram (сторіс) та в Telegram організовано опитування з даної теми.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница
14 апреля, четверг

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх