В Бердянську окупанти суворо штрафуватимуть туристів за автівки на пляжах. Напевне, заважають літати гвинтокрилам?

Бердянськ 24
12.07.2023 · 11:07 · переглядів - 3291

Хвилинка цивілізації від варварів. Як завжди вийшло дуже незграбно.


Бердянські Z-пабліки викотили свіже застереження для володарів авто від місцевого «отдєла ГИБДД»:

«Машины, выезжающие на пляж, мешают отдыхающим, наносят ущерб окружающей среде, а их владельцы часто нарушают сразу несколько законов и правил. Штраф можно получить не только за выезд на берег, но и за движение вне дорог общего пользования и специально предусмотренных для этого мест.

Нарушение влечет наложение административного штрафа на граждан в размере от 3000 до 4500 рублей. Должностные лица заплатят от 8000 до 12 000 рублей. Юридические лица – от 200 000 до 400 000 рублей».

Те, що рашисти намагаються хоч іноді замислюватись над цивілізованими процесами – то, звичайно, непогано. Бо автівки на піску – то, дійсно, по-конченому. Але…

«Мєшают отдихающим»? А літаки над головами відпочиваючих, а гелікоптери, що розкидають теплові пастки біля дітей, а «мальчікі-защітнікі на ученіях внє палітікі», що переривають пляжі АКЗ та Коси протекторами своїх брудних машин? Не заважають?

А найголовніше, що «мєшаєт отдихающих» - то самі вбивці. Бо з ними кількість туристів впала в сотні разів в порівняння з довоєнними часами.

Замислитись би їм над цим… Але здається, що то надскладна задача для варварів.
Останні новини Бердянська
сегодня, 21 ноября, вторник
вчера, 20 ноября, понедельник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок