В Бердянську окупанти запустили чутки, що Україна відмінить виплату пенсій з 1 січня 2024 року

Бердянськ 24
02.10.2023 · 09:53 · переглядів - 4831

Тримати інтригу не будемо. Це чергова абсолютна брехня від загарбників


Отож, в міському інфопросторі почала розповсюджуватись новина, що з 01.01.2024 виплату пенсій в Україні призупинять. Для її подальшого нарахування всім отримувачам потрібно особисто звернутися у відділення «Ощадбанку».

Тобто, пенсіонеру з Бердянська потрібно виїхати на підконтрольну територію, владнати питання з банком і ПФУ, а потім повернутися додому. Це при тому що єдиний легальний маршрут для такого вояжу доступний тільки через треті країни, а сама дорога коштуватиме пенсійних виплат за кілька місяців.

Багато наших земляків подібну перспективу сприйняли дуже серйозно попри те, що з самого початку від цієї історії тягнуло фейковістю. Звернулися до голови МВА Вікторії Галіціної. З посиланням на головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області вона повідомила наступне:

 - ПФУ в Запорізькі області повідомляє, що пенсії на тимчасово окупованих територіях виплачувались та будуть виплачуватися. ПФУ не планує припиняти виплати, - повідомила Галіціна.

Також нагадаємо, що нещодавно Кабмін передбачив умови для подачі документів на призначення чи перерахунок пенсійних виплат в онлайн-режимі.

 

 

 
Останні новини Бердянська
сегодня, 24 ноября, пятница
вчера, 23 ноября, четверг
22 ноября, среда
21 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок