В Бердянську окупанти змусили медиків перейти на роботу до російської установи та затримують зарплату

По материалам 061
22.12.2022 · 16:38 · Просмотров - 2416

Станом на 21 грудня медики тимчасово окупованого Бердянська не отримали заробітну плату за листопад. Загарбники обіцяють погасити заборгованість до кінця року


Про це повідомили в Бердянській міській раді.

Весь медперсонал окупанти під тиском змусили написати заяви про перехід на роботу до новоствореної російської установи на базі Бердянської міської лікарні та поліклініки. Головним лікарем установи призначили росіянина Рустама Ефендієва, який до цієї посади відповідав за лікування російських військових, зокрема їздив у відрядження на Луганщину. До поїздки на тимчасово окуповану територію України Ефендієв працював лікарем-травматологом районної лікарні в підмосковному місті Видне.

Після призначення Ефендієва почались затримки з заробітними платами медичним працівникам. Станом на 21 грудня окупанти досі не виплатили гроші за листопад. Зараз обіцяють що заборгованість погасять до кінця грудня. І це в найкращому випадку.

В місті стає все складніше жити не тільки звичайним мешканцям, але і працівникам критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність міста, в тому числі і лікарям. При цьому - все більше професійних співробітників установ та підприємстві все далі виїжджає з міста, відмовляючись від співпраці з окупаційною владою.

Підтримати Brd24Новини БРДька
сегодня, 23 марта, четверг
21 марта, вторник
20 марта, понедельник
16 марта, четверг
15 марта, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх