В Бердянську рашисти вимагають 100-відсоткову явку персоналу медичних закладів на псевдовиборах

Бердянськ 24
31.08.2023 · 11:05 · переглядів - 973

СБУ отримали докази примусу наших медиків до участі в «самих демократичних виборах».


Окупанти разом із поплічниками продовжують знущатися над бердянськими медиками. Раніше це була примусова паспортизація, тепер – обов’язкове голосування.

Повідомляється також, що члени комісій та учасники «виборів» за свою «діяльність» отримають 10000 рублєй від окупантів зараз, і до 10 років тюрми від українського правосуддя трохи згодом.

Загалом СБУ встановила особи понад 3,5 тис. колаборантів та їхніх російських «кураторів», які беруть участь в організації незаконного голосування, а також «кандидатів» на цих псевдовиборах на ТОТ.

У офіційному релізі СБУ вказується, що використовуючи фейкове голосування, країна-агресор сподівається «легалізувати» своїх ставлеників в окупаційних органах рф у тимчасово захоплених районах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Щоб створити видимість «виборчого процесу», кремль доручив своїм гауляйтерам забезпечити максимальну явку місцевих жителів до місць «голосування». Так, наприклад, у Бердянську російські загарбники та їхні поплічники змушують головних лікарів медичних установ направити для участі у фейкових виборах «100%» медперсоналу.

Крім того, рашисти планують проводити подворові обходи помешкань місцевих жителів для збору підписів за «потрібних кандидатів». Збір «голосів» хочуть проводити у присутності озброєних представників окупаційної поліції рф.

За всіма викритими фактами тривають розслідування у межах кримінальних проваджень, розпочатих слідчими Служби безпеки за двома статтями:

  • ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).

Наразі СБУ документує злочинну діяльність всіх ідентифікованих організаторів незаконних «виборів» для притягнення кожного з них до відповідальності.

Разом з тим, Служба безпеки закликає громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій частині нашої держави, не брати участь у фейковому плебісциті й тим самим не діяти на користь агресора.
Останні новини Бердянська
вчера, 22 ноября, среда
21 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок