В Бердянську третій місяць не бачили гауляйтера сауленка

По материалам PrimorkaCity
06.12.2022 · 20:23 · Просмотров - 3635

На "офіційних" заходах окупаційної влади у Бердянську давно не з'являвся ані сам сауленко, ані його заступники


Відчуваючи “херсонський сценарій” та скорий прихід ЗСУ гауляйтери окупованого Бердянська поховалися з полю зору. Вже третій місяць в Бердянську не бачили так званого "голову ВГА" олександра сауленка.

Навіть останнє звернення сауленка через канали пропаганди датоване 11 листопада, а на відео він з’являвся ще 22 вересня.

“Мера” і навіть його заступників давно не бачили на так званих "офіційних" заходах пропагандистського характеру. Так 3 грудня у тимчасово окупованому Бердянську зігнали молодь на мітинг до "офіційного" російського свята «дня нєізвестного салдата». Серед учасників не помічено жодного представника окупаційної «адміністрації» міста, або хоча б району. Псевдо-владу представили лише два директори музеїв — будинку П.П. Шмідта та Другої світової війни «Подвиг» — Марина Новикова та Юрій Гудков відповідно.

Бердянці повідомляють, зрадники, які і до цього не «світилися», вже спакували валізи, намагаються вийти на контакт з колишніми колегами на підконтрольній території України, а також обмірковують варіанти, як дістатися до Європи через Грузію.

Щодо самого сауленка, то тут думки бердянців різняться: чи гауляйтер збіг з міста у передчутті скорої деокупації міста, чи його ліквідували окупаційні куратори.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 6 февраля, понедельник
вчера, 5 февраля, воскресенье
4 февраля, суббота
1 февраля, среда

Всі новини Бердянська

На верх