В Бердянську відкрили пункт базування морської охорони

Євген Гнибіда - Бердянск 24
13.08.2021 · 12:31 · Просмотров - 4885

За підтримки Державного департаменту США в Бердянську і Маріуполі збудували пункти базування морської охорони. Загальна вартість реалізації проекту будівництва пункту морської охорони – 4 млн доларів.

На урочистій церемонії відкриття були присутні радник з морських питань Посольства США в Україні Кевін Кільєр, начальник Регіонального управління Морської охорони Держприкордонслужби України контр-адмірал Олег Костур, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ДПСУ полковник Ілона МЕЛЬНИКОВА, перший заступник голови БРДА Ірина Півень, міський голова Бердянська Валерій Баранов.

Кевін Кільєр у вітальному слові наголосив, що Сполучені Штати Америки підтримували і незмінно підтримуватимемо незалежність і територіальну цілісність України. В наступному році Уряд США на 15 млн доларів передасть України військових катерів.

Збройні сили України продовжуватимуть укріплення обороноздатності кордонів у відповідь на збільшення військової присутності РФ в регіоні, зазначив Олег Костур. Крім того, начальник Регіонального управління Морської охорони Держприкордонслужби України подякував американським партнерам за підтримку і допомогу Збройним силам України.

Відзначили стратегічну важливість співпраці з американськими партнерами для забезпечення безпеки в регіоні і Ірина Півень та Валерій Баранов, які також привітали військових з відкриттям пункту базування.

Військові продемонстрували гостям побутові умови, озброєння, техніку та обмундирування.

 

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 20 октября, среда
вчера, 19 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 14 по 20 октября
Блокбастер афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх