"Вічний вогонь": бути чи не бути?

Євген Гнибіда - Бердянск 24
20.10.2021 · 15:18 · Просмотров - 1689

Чому "Вічний вогонь" вимкнено, коли його планують запустити, якою є вартість газу для його функціонування до кінця року, чи є альтернативи газовій установці? Ці та інші питання обговорили на комісії з питань ЖКГ

Депутат міської ради Олег Бойко, Володимир Безверхий та ін. вимагають від влади відповідей на цілий ряд запитань. Заступник міського голови Василь Федосов зазначив, що навіть за старими цінами на блакитне паливо, до кінця поточного року дефіцит складав понад 100 тисяч гривень. Тому було рішення відключити комплекс від газопостачання.

Крім того, Василь Федосов повідомив, що влада проаналізувала досвід інших міст області, в яких замість Вічного вогню обладнують світлодіодні установки. Поки що запропонувати конкретний проект з кошторисною вартістю у виконкомі не готові.

Профільна комісія доручила чиновникам розробити декілька варіантів зі вказанням ціни, скільки коштуватиме міському бюджету відновлення роботи меморіального комплексу зі спаленням газу і про яку суму йдеться, якщо обладнати світлодіодні установки.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 3 декабря, пятница
вчера, 2 декабря, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша со 2 по 8 декабря
Космос Filmax афиша со 2 по 8 декабря

 02 - 08 декабря

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша со 2 по 8 декабря
Блокбастер - афиша со 2 по 8 декабря

 02 - 08 декабря

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх