Вікторія Галіціна закупила на 100 тисяч гривень монітори у адвоката, пов’язаного з її підлеглими

По матеріалам Локатор-Медіа
29.08.2023 · 15:13 · переглядів - 2711

9 серпня 2023 року начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна уклала договір на закупівлю чотирьох комп’ютерних моніторів Samsung загальною вартістю 99 700 гривень


За переговорною процедурою постачальником техніки без проведення конкурсу було обрано запорізького адвоката Антона Глінського. Повідомлення про цю угоду у Prozorro з’явилось 17 серпня.

Фізична особа-підприємець Антон Глінський має тісні зв’язки з Олегом Кагановичем – начальником юридичного відділу та уповноваженою особою з питань закупівель за державні кошти Бердянської міської військової адміністрації. До появи в БМВА Каганович також займався адвокатською діяльністю. За даними аналітичної системи YouControl, у липні 2019 року вони удвох заснували у Запоріжжі товариство з обмеженою відповідальністю «УКРЛІГА». Беніфіціаром цієї фірми Каганович був до серпня 2020 року, а підписантом залишався ще довше – до листопада того ж року. Антон Глінський директором «УКРЛІГи» залишається досі.

В Єдиному державному реєстрі серед контактних даних цієї ТОВ-ки є мобільний телефон 0956666771, яким з адвокатських часів користується Олег Каганович. Цей же номер він регулярно вказує у Prozorro як свій службовий.

Адвокат

Важко сказати, наскільки адекватною є ціна в 24 925 гривень за монітор Samsung S32BG700EI, принаймні інший варіант с аналогічними характеристиками в українському інтернеті знайти не вдалося, а майже ідентична модель вартує на 3,5 тисяч гривень дешевше.

На наше запитання пану Кагановичу, чому постачальником було обрано саме його колишнього бізнес-партнера, він відповів, що пропозиція Антона Глінського була найдешевшою із отриманих трьох пропозицій, однак інших двох претендентів назвати не зміг.

Крім цього, нашу увагу привернув й інший факт. ТОВ «УКРЛІГА» зареєстрована по вулиці Червоній, 3 – за однією адресою з фірмою «ЮГТЕХАГРО», співзасновником та екс-керіником якої є заступник Вікторії Галіціної по військовій адміністрації Олександр Пасічник. До березня поточного року ТОВ «ЮГТЕХАГРО» було зареєстроване у Бердянську.

Найближчим часом ми дізнаємось, чи повідомляли Олег Каганович та Олександр Пасічник про наявний в них потенційний конфлікт інтересів Вікторії Галіціній і чи враховувалось це при виборі постачальника.

Згідно даних порталу Держказначейства України, кошти за монітори Антону Глінському вже сплачені.
Останні новини Бердянська
сегодня, 23 ноября, четверг
вчера, 22 ноября, среда
21 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок