Вирішено давню проблему ДЮСШ — відремонтовано санвузли та душові

По материалам пресс-службы исполкома
26.11.2021 · 17:24 · Просмотров - 3132

Одним із проблемних питань дитячо-юнацької спортивної школи був стан санвузлів та душових

Як відзначила директор ДЮСШ Ірина Цекова, ремонт не робився там мабуть із часів заснування школи. Батьки дітей, які займаються у ДЮСШ, звернулися з проханням вирішити цю проблему до депутата міської ради Володимира Чепурного. Він озвучив це питання на постійній комісії з гуманітарних питань та соціального захисту та ініціював виділення коштів на проведення відповідних ремонтних робіт. Колеги по комісії підтримали таку пропозицію і питання було винесено на сесію. На пленарному засіданні депутати міської ради виділили 374 тис грн на ремонт санвузлів та душових в ДЮСШ.

Наразі ремонтні роботи вже завершені. Побачити результат сьогодні до дитячо-юнацької спортивної школи завітав депутат міської ради Володимир Чепурний.

- Ремонт гарно зроблено. Я думаю для дітей та спортсменів з усієї України, які приїжджають до нас на змагання, це буде дуже добре, - відзначив Володимир Чепутрний. - Ще одним проблемним питанням школи є вентиляція. Зробили вже проєкт на 1млн 300 тис грн і, я думаю, що ми з 2022 року почнемо робити все, щоб були виділені ці кошти.

Депутат міської ради Володимир Чепурний також розповів, що подав проєкт рішення сесії міської ради про те, щоб у разі перевиконання місцевого бюджету на 105 та більше відсотків, 5% виділялося на ремонт, реконструкцію та будівництво спортивних закладів. Адже раніше на спорт кошти виділялися за залишковим принципом. А при прийнятті такого рішення гроші будуть виділені обов’язково.

Директор ДЮСШ Ірина Цекова від імені адміністрації, педагогів та вихованців школи подякувала Володимиру Чепурному, Жанні Безродній та усьому депутатському корпусу за виділення коштів не ремонт санвузл

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 24 января, понедельник
22 января, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 20 по 26 января
Космос Filmax афиша с 20 по 26 января

 20 - 26 января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 20 по 26 января
Блокбастер - афиша с 20 по 26 января

 20 - 26 января

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Evolution of Rock
Evolution of Rock

 28 января

 20:00

 Friends Bar (пр-т Азовский, 26)

free UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх