Як окупанти будують лінію оборони Бердянська

По материалам PrimorkaCity
26.12.2022 · 12:18 · Просмотров - 5317

Російські окупанти продовжують будувати лінію укріплення під Бердянськом


Вже не секрет, що російські терористи після «жесту доброй волі» з Херсону приділяють багато уваги обороні тимчасово окупованих районів Запорізької області.

Будівництво фортифікаційних споруд у Бердянському районі окупанти почали орієнтовно ще в серпні - тоді бердянці зафіксували перевезення бетонних елементів залізницею.

Наприкінці вересня важку техніку за риттям окопів помітили на околицях Бердянська, між селищами Азовське і Шовкове , поряд зі стратегічним автомобільним мостом, який проходить над залізничною колією.

Дані супутникових знімків та розвідки вказували, що з початку листопада географія будівництва поширилась на всю тимчасово окуповану частину Запорізької області, а також траншеї та «зуби дракона» почали оточувати Маріуполь.

Свіжі світлини з Бердянського району, які вдалося отримати редакції, вказують на те, що окупанти продовжують готувати лінії оборони. Для цього на ТОТ прибули будівельники з росії, адже заманити на роботу місцевих мешканців рашисти не змогли навіть обіцянками чималих грошей.

Втім, військові експерти в теорії неодноразово ставили під сумнів ефективність такого захисту в умовах сучасної війни, а ЗСУ підтверджували це на практиці.

Підтримати Brd24Новини БРДька
вчера, 21 марта, вторник
20 марта, понедельник
16 марта, четверг
15 марта, среда
14 марта, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх