Юрист из Бердянска Дмитрий Трегубов посудится с Кабмином по поводу законности COVID-ограничений

Виктор Коваленко - Бердянск 24
03.11.2021 · 11:39 · Просмотров - 10054

Правозащитник считает, что 954-ое постановление Кабинета Министров Украины грубо нарушает конституционное право граждан на труд, свободное перемещение территорией Украины и пользование общественным транспортом.

Окружной административный суд Киева зарегистрировал иск бердянца. Кроме вышеупомянутых претензий к решению правительства юрист заявляет, что Полиция не имеет права требовать ковид-сертификаты и любую другую персональную информацию о состоянии здоровья.

- Хочу нагадати, що саме цією постановою, влада «якщо так можна її назвати» грубо порушила Конституційні права людини на працю, на відвідування громадських місць, на вільне пересування територією України та правом користуватися громадським транспортом.

Тож тепер будемо очікувати результат розгляду справи. Я більш ніж впевений, що недолуга влада буде намагатися затягувати справу.

Також хочу наголосити, що Поліція не має права вимагати сертифікати та перевіряти стан здоров'я. Це є перевищення службових повноважень, що є кримінальним правопорушенням. І якщо ця Поліція буде вимагати інформацію про мій стан здоров'я, я буду викликати слідчу групу та писати заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Для більш результативного результату рекомендую усім, хто готовий відстоювати свої права, надсилати позови до суду. Текст позову готовий надати безкоштовно, - говорится в сообщении на ФБ-странице истца.

 

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх