З 7-го лютого учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання

Євген Гнибіда - Бердянск 24
04.02.2022 · 12:50 · Просмотров - 5556

Міська комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про переведення учнів 5-11 класів міських освітніх закладів на дистанційне навчання

За інформацію начальника відділу охорони здоров’я Тетяни Марч та керівника Бердянського підрозділу Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександри Кікарош на поточному тижні зафіксовано суттєве зростання показників ГРВІ та коронавірусу. За останній тиждень рівень захворюваності зріс на 1,7% по відношенню до попереднього тижня. Епідеміологічний поріг перевищено на 14%.

В.о. начальника відділу освіти Жанна Безродня наголосила, що в 16 з 18 міських шкіл рівень захворюваності учнів склав більше 20%. У зв’язку з цим відділ освіти рекомендує запровадити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів. Термін – до 14-го лютого. В разі збереження високого рівня епідеміологічної ситуації, дистанційне навчання може бути продовжено.

Керівникам освітніх закладів, враховуючи показники захворюваності 1-4 класів, дозволили власним рішенням переводити учнів молодших класів на дистанційну форму навчання. Заклади дошкільної освіти продовжитимуть працювати в очному режимі.

Секціям позашкільної освіти також рекомендовано обмежити роботу.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 августа, четверг
15 августа, понедельник
13 августа, суббота
11 августа, четверг
6 августа, суббота
4 августа, четверг
3 августа, среда
2 августа, вторник

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх