За декілька місяців в Бердянську переглянуть підходи до вивезення рідких відходів

14.05.2021 · 13:41 · Просмотров - 2213

Скандали з відкачуванням відходів з санітарних бочок в різних частинах міста в Бердянську виникають систематично. В мерії планують кардинально переглянути підходи до збору рідких відходів.

Редакція зафіксувала факт зливу рідких побутових відходів на сміттєзвалищі, хоча такий тип відходів має утилізуватись виключно на очисних спорудах.

В коментарі редакції заступник міського голови Віталій Гречка зазначив, що в планах міської влади за декілька місяців кардинально переглянути підходи до відкачки рідких відходів.

Гречка Виталий

Ми плануємо розбити місто на декілька лотів і через конкурс визначити організації, які надаватимуть послуги в кожному окремо взятому мікрорайоні. Зміни в законодавстві дають нам законні підстави для впровадження такого підходу. Участь в цьому конкурсі прийматиме і «Бердянськводоканал», - повідомив редакції Віталій Гречка.

В перспективі, якщо озвучений підхід буде реалізовано, у влади з’явиться можливість перевіряти систематичність відкачки рідких відходів в мікрорайонах не обладнаних каналізацією та встановлювати, в яких домоволодіннях вигрібні ями не затампоновані. 
Новости Бердянска
вчера, 20 июня, воскресенье
18 июня, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша с 17 по 23 июня
Блокбастер - афиша с 17 по 23 июня

 17 - 23 июня

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Космос Filmax афиша с 17 по 23 июня
Космос Filmax афиша с 17 по 23 июня

 17 - 23 июня

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх