За втручання прокуратури бюджет м. Бердянська поповнено на 1,5 млн грн

По материалам пресс-службы прокуратуры
23.11.2021 · 17:11 · Просмотров - 3677

Захищено економічні інтереси територіальної громади м. Бердянська, із суб’єкта господарювання стягнуто збитки, заподіяні внаслідок безоплатного використання земельної ділянки.

Прокуратурою встановлено, а рішенням суду підтверджено, що підприємство упродовж двох років незаконно використовувало земельну ділянку комунальної форми власності, розташовану у м. Бердянську, без оформлення правовстановлюючих документів та реєстрації речових прав на неї. Унаслідок цього місцевий бюджет недоотримав кошти у вигляді орендної плати за землю.

Бердянською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення господарського суду Запорізької області. Грошові кошти у сумі 1,5 млн грн зараховано до місцевого бюджету м. Бердянська.

До відома: Використання землі в Україні є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка (ст. 206 Земельного кодексу України). Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (пп. 14.1.147, п. 14.1 ст. 14 Податково кодексу України).

Читайте нас в Telegram



Новини Бердянсь
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница
14 сентября, среда
13 сентября, вторник
12 сентября, понедельник
10 сентября, суббота

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх