"Запорожзьке казаче військо" - окупанти формують нове угруповання

Бердянськ 24
02.03.2024 · 09:23 · переглядів - 1574

В росії функціонує всеросійське казаче товариство. На "Большом круге" всеросійського козацтва ухвалено рішення про утворення "Запорожського козачого війська"

"Запорожзьке казаче військо" - окупанти формують нове угруповання
росіяни намагаються привласнити і монополізувати казацтво. Фото: z-пабліки

Боротьба за історичні спадки між Україною і росією триває сторіччями. Один з епізодів протистояння - козацтво. Росіяни, спотворюючи історичні факти, наполягають на російських витоках козацтва, а Запорізьку Cіч розглядають, як один із географічних проявів козацького буття. На сьогодні в росії утворили низку козацьких військових товариств: волзьке, сибірське, забайкальське, терське, уссурійське, єнісейське, оренбургзьке, кубанське, іркутське, чорноморське казаче військове товариство.

Організації мають явно виражений мілітаристський характер. Деякі утворення приймають участь у війні проти України. Утворення "Запорожського казачого війська" - одна зі складових головного наративу Росії про возз'єднання і повернення російських земель...

Нагадаємо, в Бердянську окупанти утворили "реєстрове козацьке товариство" і активно закликають містян долучатись до руху.
Останні новини Бердянська
вчора, 18 квітень, четвер 2024
17 квітень, середа 2024
16 квітень, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок