Збитки від пожежі на магазині «Зірочка» близько 5 мільйонів

Євген Гнибіда - Бердянск 24
22.07.2021 · 08:33 · Просмотров - 7391

Вночі 22-го липня в мікрорайоні Азмол згорів магазин «Зірочка». На щастя обійшлось без постраждавших. Власник магазину оцінює збитки приблизно в 5 мільйонів гривень і підозрює умисний підпал

Приблизно о 1-й годині ночі загорівся магазин «Зірочка». В результаті пожежі комплекс повністю вигорів. За словами власника торговельного об’єкту Івана Братенькова причиною загоряння став підпал.

Братеньков Иван

 - Зараз ми очікуємо висновків експертизи. Я вже зараз вважаю, що причиною пожежі став підпал. Ми збираємо відео з реєстраторів, опитуємо свідків… Не може в один момент спалахнути магазин одразу з трьох сторін. Будемо діяти поетапно, в межах чинного законодавства. Після отримання експертизи звернемось до правоохоронних органів, - прокоментував Іван Братеньков.

На думку Івана Братенькова політичні мотиви підпалу малоймовірні, найвірогідніше – результат конфлікту бізнес-інтересів. Приблизна сума збитків становить більше 5 мільйонів гривень – близько 1,5 млн товару та 4-5 млн будівля та обладнання.

Братеньков Иван

 - Після завершення роботи експертів, наші співробітники розпочнуть прибирати наслідки пожежі і розпочнемо відновлення, - поділився планами на найближчу перспективу Іван Братеньков.

Автор відео - Руслан Ніцевич

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
2 июня, четверг
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх