Зіпсований фасад гуртожитку та покладання вінків - чим відзначились окупанти 17-го вересня?

Бердянск 24
18.09.2023 · 10:24 · Просмотров - 3080

День Бердянська в окупації пройшов без масштабних святкувань. Натомість колаборанти відзначились відкриттям "муралу" та покладанням квітів


Другий рік поспіль Бердянськ відзначає свій день в окупації. Цьогоріч колаборанти не відзначились креативом - всю риторику довколо свята вибудовували на паралелях боротьби з нацистами тоді й сьогодні.

В контексті цієї парадигми 17-го вересня гауляйтер Сауленко в супроводі військового коменданта та за участі псевдокерівниці педагогічного університету Катерини Степанюк, на фасаді гуртожитку ВУЗу відкрили "мурал" із зображенням льотчиці Поліни Осипенко та георгіївської стрічки. Намагання на подіях Другої світової та її учасників вибудувати сучасну ідеологічну концепцію - базове підгрунтя рашизму. В такий спосіб окупанти другий рік поспіль спрямовують зусилля на викривленні свідомості молоді, яка проживає в місті.

В тому ж контексті пройшли й інші заходи окупантів - покладання квітів до вічного вогню та спуск вінків в акваторії Бердянської затоки. Жодних масових урочистостей для містян росіяни спільно з колаборантами не організували.
Останні новини Бердянська
вчера, 25 сентября, понедельник
23 сентября, суббота
22 сентября, пятница
21 сентября, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх